Informacje o nas

Biuro Rachunkowe KGAO Galla Krzysztof powstało z myślą o podmiotach gospodarczych, rolnikach, osobach indywidualnych i stowarzyszeniach. Powierzając nam swoją rachunkowość, Klienci naszego biura mogą czuć się bezpieczni i skoncentrować na rozwijaniu własnej działalności. Olbrzymi nacisk kładziemy na dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm naszego biura rachunkowego. Poza wymienionymi cechami naszymi atutami są wszechstronna i kompleksowa oferta skierowana do zróżnicowanych odbiorców, indywidualne podejście do Klienta i konkurencyjna cena.

Ofertę naszego Biura Rachunkowego kierujemy do podmiotów gospodarczych oraz rolników, którym zależy na dynamicznym rozwoju ich firmy czy gospodarstwa i jednocześnie chcą bezpiecznie prowadzić interesy, zostawiając rozliczenia profesjonalistom. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie finansowo – księgowym oraz także kadrowo – płacowym, dzięki czemu nasi Klienci mogą skoncentrować się wyłącznie na prowadzeniu interesów, nie martwiąc się o rozliczenia z organami podatkowymi i ZUS-em. Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności i różnej formie prawnej.
Ponadto oferujemy rolnikom pomoc przy sporządzaniu wniosków związanych z prowadzonymi przez nich gospodarstwami rolnymi, dzięki czemu będą mogli ubiegać się o zwrot dopłat do materiału siewnego i podatku akcyzowego.

Oferujemy również usługi osobom indywidualnym. Zapewniamy pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, dzięki czemu Klient nie będzie musiał się martwić o wszelkie sprawy związane z załatwieniem formalności w urzędach. Pomagamy w wyborze najlepszej (optymalnej) formy opodatkowania, a także badamy opłacalność bycia podatnikiem VAT. Usługi te mają na celu zapewnienie Klientom ponoszenia jak najmniejszych obciążeń podatkowych i bezpieczeństwo prowadzonych przez nich interesów.
Oferta dla osób indywidualnych zawiera również rozliczenia roczne, a więc pomoc przy sporządzaniu rocznych zeznań podatkowych (PIT-ów), które zwłaszcza dla osób osiągających dochody z wielu źródeł, a także dla osób uzyskujących dochody za granicą, mogą nastręczać im wiele kłopotów. W trosce o ich dobro oferujemy usługi związane z wypełnieniem tych deklaracji, dzięki czemu nasi Klienci będą mieli pewność, że ich PIT-y będą wypełnione prawidłowo.

Oferta naszego Biura adresowana jest również do stowarzyszeń, którym podobnie jak w przypadku podmiotów gospodarczych  zapewniamy kompleksową obsługę finansowo – księgową. Z uwagi na specyficzny charakter stowarzyszeń zapewniamy rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych.

 

Co nas wyróżnia od innych?

  • profesjonalizm i wysokie, stale podnoszone kwalifikacje – jesteśmy ukierunkowani na ciągły rozwój i zdobywanie wiedzy, w celu rozwoju firm naszych Klientów,
  • terminowość – pilnujemy wszystkich terminów istotnych z punktu widzenia naszych Klientów,
  • nowoczesne rozwiązania – stosujemy nowoczesne metody umożliwiające osiągnąć optymalne rezultaty procesów zachodzących w każdej firmie,
  • zorientowanie na klienta – dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów,
  • duża elastyczność – dostosowujemy usługi do specyfiki działalności i wymagań firmy,
  • wsparcie przy podejmowaniu decyzji – nasza działalność nie jest zorientowana tylko na bieżącym księgowaniu dokumentów, ale również na ciągłej analizie, która ma na celu pomoc w podjęciu decyzji Klientom dotyczących optymalizacji podatkowej (jak najmniejsze obciążenia podatkowe) i osiągnięciu satysfakcjonującej właścicieli firm rentowności,
  • odbiór dokumentów z siedziby Klienta lub miejsca wskazanego przez Klienta,
  • czas i miejsce spotkań dogodne dla klienta.

Komentarze są wyłączone.